• Свеж
Вампат лизгачки штала врата ТВ штанд за рамен екран, кабинет за складирање на маса конзола во рустикално кафеаво миење, центар за забава за дневна соба, 59 “

Вампат лизгачки штала врата ТВ штанд за рамен екран, кабинет за складирање на маса конзола во рустикално кафеаво миење, центар

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Фарма куќа лизгачка штала врата ТВ штанд за 65-инчен рамен екран. Класичен дизајн со лизгачки врати за штала : лизгачки врати за штала и нивната флексибилност овозможува лесен пристап до сите ормани. Надвор од неговата функционалност, симетричниот дизајн со најубаво дрво жито, исто така, одговара на секое чувство за стил во вашата дневна соба. Систем за управување со управување : ТВ -штандовите имаат дупки за кабел дизајнирани на врвот за криење на грозни жици. Карактеристики за управување со кабел за да се водат жици во задниот дел на ТВ -штандот 【Класичен дизајн со лизгачки врати за штала】 ТВ -штандот обезбедува изобилство на складирање со по три плакари и полица во секоја од нив. Лизгачките врати за штала и нивната флексибилност овозможуваат лесен пристап до сите ормани. Надвор од неговата функционалност, симетричен дизајн со најдобро дрво жито, исто така, одговара на секое чувство за стил во вашата дневна соба. 【Мултифункционално складирање и прилагодливи полици】 Овој ТВ -кабинет со прилагодливи полици може да обезбеди голем простор за складирање. Користете ја оваа конзола во која било просторија како ТВ -штанд и прекрасно место за чување на аудио или видео компоненти, игри или книга. 【Одлична табела со текстура на дрво】 Направено од сертифициран MDF со висок степен за долготрајна конструкција. Одликувајќи се со штала врата инспирирана од кабинетите фронтови за една земја.

Детални спецификации

Додатоци на производи