• Свеж
Кошули За Жени Модни Жени Обични Цветни Печатење Памук Лен Везови Кратки Ракави Маица Врвот Небото Сина ХХХЛ

Кошули За Жени Модни Жени Обични Цветни Печатење Памук Лен Везови Кратки Ракави Маица Врвот Небото Сина ХХХЛ

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Мода Жени Секојдневен Цвет Печатење Памук Лен Везови Краток Ракав Маица Врвот . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 85% Памук,15% Линенколори : Розова,Виолетова,Небесно Сина,Морнарица,Бела,Армиска Зелена,Кафе : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,Xxxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, летна пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Модни врвови за жени; женски блузи; женски блузи; кошули за жени облечени секојдневни; женски блузи и блузи облечени за работа; женски работни блузи; женски работни блузи; женски блузи облечени секојдневно; женски блузи елегантни секојдневни; женски кошули обични; женски врвови; женски блузи со кратки ракави; женски блузи за работа; женски блузи за облекување; летни блузи за жени; женски работни блузи и блузи; облекување врвови за жени;.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Базиреј Женски Летни Врвови Графички Печатена Блуза Женски Тркалезен Врат Трендовски Краток Ракав Плус Големина Симпатична Забава

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

DEN 255.84

Женски Врвови Џеб Кисела Краставица Смешен Зеленчук Краставица Веганска Маица Подарок Со Кратки Ракави Кошули За Забави Со Кратки

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

DEN 2.67