• Свеж
Чукање на срцето На Ловец Симпатична Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови Х

Чукање на срцето На Ловец Симпатична Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови Х

DEN 214.24

Од стока
Во магацинот

Добијте совршен изглед кога сакате да се облечете во удобна стандардна женска маичка за жени. Дизајнот е совршен за вас бидејќи живеете за да ловите и ловите за да живеете. Исто така, прави одличен подарок за некого во вашиот живот! Големина X Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 23,25 "х 28". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Базиреј Женски Летни Врвови Графички Печатена Блуза Женски Тркалезен Врат Трендовски Краток Ракав Плус Големина Симпатична Забава

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

DEN 255.84