• Свеж
Женски Раглан Долги Ракави Блузи О-Вратот Цветни Печатени Пуловер Зимски Лабави Обични Маици

Женски Раглан Долги Ракави Блузи О-Вратот Цветни Печатени Пуловер Зимски Лабави Обични Маици

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Чистење : Погоден за машина или миење раце. Машинско перење, чистење е поудобно и побрзо; миењето раце може подобро да го одржи животниот век и бојата на облеката. Погоден за : работа/спорт/одмор/запознавање итн. може да се носи во секоја пригода. Може да се носи во пролет ,umn и зима, што го прави разноврсен и не е лесно застарен. Забелешка : можете да изберете различни бои и големини. Пред да нарачате, ве молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на сликата на производот (не табелата со големини На Амазон). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме за да се справи со нив за вас. Ткаенина : Удобни врвови, Меки, лесни, со добра дишење и издржливост женски пуловер без триење или деформирање на кожата. Може да изведува важни движења како што се работата и спортот. Дизајн : Секојдневни и модерни, женски дуксери со копчиња/врвки, една од основните летни облеки. Пролетта и летото можат да бидат спарени со сандали/влечки. ● Нега На облека : Рачно перење Или машинско перење во нежна со ладна вода, закачете се да се исуши или исушете ја линијата, не избелувајте, пеглајте со ниска температура доколку е потребно, измијте со слична боја. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот пред да купите. ●Материјал● : овие женски секојдневни дуксери се тенки еластични меки и удобни за носење во текот на целата година. Има дарежлива количина на истегнување, дише и пријателска за кожата, што ве одржува топло и се чувствува удобно цел ден. €Дизајн} : Различни модели како што се стилски точки, цветни печати, ленти, еднобојни, високи половини лабави обични врвови за пуловер, удобна еластична лабава блуза за вежбање. ①Совпаѓање q : овој женски пуловер со долги ракави е едноставен и разноврсен. Лесно се прилагодува и на панталоните и на палтото. ®Прилика : Носете Со вашите омилени долги панталони, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор, работа, канцеларија, излегување, бизнис, плажа, запознавање, патување, одмор, дома, враќање на училиште, на отворено, ноќен клуб и секојдневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дозвола Продажба Договор Летни Врвови За Жени Неправилни Полите Врвот Плус Големина Копче Страна Туника Блузи Мода Краток Ракав

блузи со кратки ракави за жени женски кошули маици со кратки ракави за жени џемпер со летна туника женск

DEN 271.84

Женски Врвови Џеб Кисела Краставица Смешен Зеленчук Краставица Веганска Маица Подарок Со Кратки Ракави Кошули За Забави Со Кратки

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

DEN 2.67

амлбб Летни Блузи За Жени Маици Со Кратки Ракави Против Вратот Печатење Обични Врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Клиренс

Женско Модно Печатење Обични Врвови На Маици Со Кратки Ракави Со Краток Врат : Многу удобна и супер мека

DEN 331.04