• Свеж
Жените Тенок Маица Маици Дами Темперамент Патент V-Облик Лента Печатење Долги Ракави Маица Врвот

Жените Тенок Маица Маици Дами Темперамент Патент V-Облик Лента Печатење Долги Ракави Маица Врвот

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 102cm/40.16" ракав : 54.5 cm/21.46" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 69cm/27.17" Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 55.5 cm/21.85" должина : 70см/27.56" Големина : xl биста : 114cm/44.88" ракав : 56cm/22.05" должина : 71cm/27.95" Големина : Xxl биста : 118cm/46.46" ракав : 56.5 Cm/22.24" должина : 72cm/28.35" големина : xxxl биста : 122см ракав : 57см должина : 73см дами темперамент патент в-облик на лента Печатење со долги ракави маица врвот нова пролет Aut Женска Мода лабава секојдневен печатење Долг ракав Круг Вратот маица блузи. Женски Маица Лето Нов корејски Копче Долг Ракав Само-Култивирање Гроздобер Врвови Жените маица. Карактеристики : Обичен лабав фитинг,тркалезен врат, долг ракав, страничен јазол со извртени детали на полите. Изработен од растеглива лесна мека ткаенина и удобен за носење. Блузи Со еднобојни/Цветни принтови, оваа маичка со странични јазли совршена должина за Хеланки, Фармерки, Панталони, покажете го вашиот елегантен и моден темперамент, каприц за стилски изглед сите сезони!. Повод : Секојдневна, Работа, Дом, Одмор, Забава, Патување, Училиште, Секојдневно носење итн. Погоден е за носење Во Пролет, Fall или Зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи