• Свеж
Женски Маици Печатени Со Долги Ракави Еднокардиган Темперамент Обични Кошули Со Дно

Женски Маици Печатени Со Долги Ракави Еднокардиган Темперамент Обични Кошули Со Дно

DEN 419.36

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 67см/26.38" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 40см/15.75" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 68см/26.77" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 40.5 см/15.94" големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 100см/39.37" должина : 69см/27.17" ракав : 64см/25.20" рамо : 41см/16.14" Големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 104см/40.94" Должина : 70см/27.56" ракав : 65см/25.59" РАМО : 41.5 см/16.34" забелешка : со ладна вода/не пеглана или изветвена На висока Температура/закачете или исушете ја линијата/измијте со слична боја, Што ќе ја Зголеми издржливоста на вашата облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Женскиот врв Е Удобен За Носење / оваа женска облека за секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. . Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. маици за жени графички трендовски. женски маици лабава вклопуваат црвено. девојки маици големина 7-8 мулти пакет. фустани со маици за жени 2023 обични плус големина. жените врвови повик дозвола.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Врвови Џеб Кисела Краставица Смешен Зеленчук Краставица Веганска Маица Подарок Со Кратки Ракави Кошули За Забави Со Кратки

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

DEN 2.67

амлбб Летни Блузи За Жени Маици Со Кратки Ракави Против Вратот Печатење Обични Врвови Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Клиренс

Женско Модно Печатење Обични Врвови На Маици Со Кратки Ракави Со Краток Врат : Многу удобна и супер мека

DEN 331.04

Базиреј Женски Летни Врвови Графички Печатена Блуза Женски Тркалезен Врат Трендовски Краток Ракав Плус Големина Симпатична Забава

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

DEN 255.84