• Свеж
Летен Клиренс

Летен Клиренс

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Летен Клиренс! ХИМИВЕЈ Кошули За Жени Жени 2023 Лето Секојдневен И Лабав Принт Кружен Врат Кошула Со Кратки Ракави Светло Сина XLGender : Женскометаријален : 95% Полиестер, 5% Spandex Color : Светло Сина Боја : XLPattern : стил На Печатење на Деколте : стил На Тркалезно Ракав : Краток Ракав Прилика : Добро За работа, секојдневно, секојдневно, излегување, одмор, ноќно излегување, fall, пролет и лето. Ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие врвови со ракави со возбуда може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството.Што добивате : 1 Компјутер Женска кошула ХИМИВЕЈ е посветена на обезбедување на совршено искуство за летни фустани за жени. Целата облека е внимателно избрана, така што сите клиенти можат да ги изберат своите омилени производи. Слободно изберете го вашиот омилен летен врв, нашите уникатни дезени и принтови ќе го направат вашето искуство со носење над летото. Избираме најсоодветна ткаенина за секој производ, која е убава и практична, и апсолутно нема да предизвика никаква иритација на кожата. Совршено за жените да ја носат оваа туника со хеланки.Носете ја и оваа туника блузи со слаби фармерки и чизми.Овие блузи одговараат за секојдневно, излегување, забава,работа, секојдневна облека.Одлично За Fall, Лето и Пролет.Специјален подарок за мама,ќерка,девојки или сопруга. Сите наши производи се увезуваат, така што тие можат да бидат испратени во рок од 8-13145 дена од вашата нарачка (порано отколку подоцна). Ако имате какви било прашања во процесот на потрошувачка, добредојдовте на консултации по е-пошта.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дозвола Продажба Договор Летни Врвови За Жени Неправилни Полите Врвот Плус Големина Копче Страна Туника Блузи Мода Краток Ракав

блузи со кратки ракави за жени женски кошули маици со кратки ракави за жени џемпер со летна туника женск

DEN 271.84