• Свеж
Атари - - женска кошула со краток ракав - голема

Атари - - женска кошула со краток ракав - голема

DEN 399.52

Од стока
Во магацинот

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 100% памук, женска маица за возрасни; Нашите дизајни се отпечатени на највисок квалитет на национални маички за брендови, како што се Гилдан, Делта, Алстил и многу повеќе. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран во тимот за графичка уметност во Хаус, кој честопати ракува и го илустрира секој дизајн на маицата за маици . 100% задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш . нашите кошули се машини што се перат. Tumble Dry Ship. Да не спомнувам, нашите графички тимови се совршен подарок за празници, роденденски подарок или само третирајте се!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Базиреј Женски Летни Врвови Графички Печатена Блуза Женски Тркалезен Врат Трендовски Краток Ракав Плус Големина Симпатична Забава

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

DEN 255.84