• Свеж
Жени Долг Формален Сатенски Фустан Потсмеваат На Вратот Без Ракави Течни Макси Партиски Фустани, С Кајсија

Жени Долг Формален Сатенски Фустан Потсмеваат На Вратот Без Ракави Течни Макси Партиски Фустани, С Кајсија

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Детали : * Големина На Ознака : S~XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbustcm9398103111nch36,6 38,6 40,6 43,7 Половинам61667179inch24.0 26,0 28,0 31,1 Hipscm102107112120nch40.2 42,1 44,1 47,2 должина 122124125127.5инч48.0 48,8 49,2 50,2 Измерено Пред Да Се Истегне, Познато Како Поставени Рамни Податоци,Ве Молиме Дозволете Отстапување Од 1~2 См * Ткаенина За Предмети : 70% Полиестер,25% Вискоза,5% Спандекс* Боја На Предметот : Црна,Кајсија,Темно Зелена,Црвено Вино,Светло Зелена,Сино Езеро(Како Што Покажуваат Сликите)* Карактеристики На Предметот : Макси Забава Фустани,женски долг свечен фустан,сатенски фустан,Без ракави,Потсмевачки Врат* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : Л Применлив Пол : Женска Шема : Солидна Сезона : Пролет,Лето,Есенска Тема : Дневно, Забава* Содржина На Пакетот : 1*Фустан (Други Предмети Што Не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жени Долг Формален Сатенски Фустан Потсмеваат На Вратот Без Ракави Течни Макси Партиски Фустани.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ниуер Мало Дете Мрежа Долг Ракав Партија Фустан Деца Казауал Ноќта На Вештерките Фустани Лилјак Печатење Падот На Екипажот Вратот

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролет Fall Ноќта На Вештерките Фустан, Забава Ноќта На Ве�

DEN 0.33

Мали Девојки Се Облекуваат Летен Моден Фустан Принцеза Фустан Секојдневен Фустан Туту Мрежа Здолниште Надворешна Облека Цврста

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не конта

DEN 1.00