• Свеж
Хиригин Девојки девојки облекуваат долги ракави со висок врат цврста боја врвови карирани печати краток половина фустан

Хиригин Девојки девојки облекуваат долги ракави со висок врат цврста боја врвови карирани печати краток половина фустан

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Детските девојки се облекуваат со долги ракави со висок врат, цврста боја врвови, карирани печати краток половина фустан. Големина (cm/inch) t t t t t t t t t t t t t t t. 90 TRECOMPMEND AGE : T1-2 години TTOPS должина : T32 T/ T12.60 TBUST : T50 T/ T19.69 TSKIRT Должина : T24 T/ T9.45 Twaist : t42 t/ t16.54. 100 TRECOMPRED AGE : T2-3 години TTOPS должина : T34 T/ T13.39 TBUST : T52 T/ T20.47 TSKIRT Должина : T26 T/ T10.24 Twaist : t44 t/ t17.32. 110 TRECOMPMEND AGE : T3-4 години TTOPS должина : T36 T/ T14.17 TBUST : T55 T/ T21.65 TSKIRT Должина : T28 T/ T11.02 Twaist : t46 t/ t18.11. 120 TRECOMPMEND AGE : T4-5 години TTOPS должина : T38 T/ T14.96 TBUST : T58 T/ T22.83 TSKIRT Должина : T30 T/ T11.81 Twaist : t48 t/ t18.90. 130 TRECOMPMEND AGE : T5-6 години TTOPS должина : T40 T/ T15.75 TBUST : T61 T/ T24.02 TSKIRT Должина : T32 T/ T12.60 Twaist : t50 t/ t19.69. Спецификација. Стил : Обичен. Пол Жена . Сезона : Пролет / есен. Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Материјал : Мешавина од памук. Модел : карирана. Пакет вклучувајќи : . 1 парчиња кошула. 1 парчиња половина фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Меки материјали : Овој врвови за бебиња и половина фустан се направени од висококвалитетна мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција на влага и вентилација, еластична и светлина, се грижи за кожата на вашето бебе . Дизајн : Девојчето лабава кошула има симпатичен долг ракав, висок врат, цврста боја. Краткиот половина фустан има наредена форма, висока половината, карирана шема за печатење, обичен стил . многу прилики : костумот за фустани за бебиња е погоден за дневни прилики за слободно време, како што се забава, клуб, празник, патување, фотографија, игра и слободно време, итн. Лесен натпревар : Класичен разноврсен фустан и да се совпаѓа со ветерници, палто, маица, спортски чевли или високи чевли за да се создаде модерен стил на бебе . Нега на облека и пакет : Во сетот има 1 парчиња кошула+ 1 парчиња половина фустан. Ве молиме измијте го со рака или машина во ладна вода, не бели.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туту Фустан За Девојки Девојки Фустан Летен Моден Фустан Принцеза Фустан Секојдневен Фустан Туту Мрежесто Здолниште Надворешна

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 283.04

Ниуер Мало Дете Мрежа Долг Ракав Партија Фустан Деца Казауал Ноќта На Вештерките Фустани Лилјак Печатење Падот На Екипажот Вратот

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролет Fall Ноќта На Вештерките Фустан, Забава Ноќта На Ве�

DEN 0.33

Хаити Девојки Тиква Печатење Подуени Партија Фустан Лабава Дух Печатени Сарафан Принцеза Ракави Екипажот Вратот Фустани Бели

Опис : Пол : Девојки, Деца,Бебешки Стил : Девојки Фустан Без Ракави,Фустан За Принцеза За Забави,Сарафан Н�

DEN 479.84