• Свеж
Ханза Кадифен Тасмански Ѓавол, 24

Ханза Кадифен Тасмански Ѓавол, 24

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Кога ќе ги држите овие прекрасно "животни" животни, ќе го видите и почувствувате акцентот на ханза на квалитетот, што е резултат на внимателно внимание на дизајнот, прилагодениот избор на ткаенина, сечење, шиење, полнење, поставување очи, создавање карактеристики, врамување, четкање и завршна обработка на воздухот. Бидејќи секое животно е рачно сошиено, ќе има мали варијации во изгледот. Ханза Кадифен Тасмански Ѓавол, 24" : Изработен од 60 проценти полиестер/40 проценти акрилик. Внатрешното полнење е 100 проценти полиестер. Приближни димензии : 24 "х 8 " х 12".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ликупи Божиќ Кукла Симпатична Цртан Филм Снешко Елф Дедо Мраз Елк Мека Полнети Животни Кадифен Кукла Деца Играчка Божиќ Подарок

Божиќ Кукла, Симпатична Цртан Филм Снешко / Елф / Дедо Мраз / Елк Мека Полнети Кукла Деца Играчка Оваа пол�

DEN 2.00