• Свеж
Ми Аморе Ѓердан-Обетка-Постави Црн Сребрен Тон

Ми Аморе Ѓердан-Обетка-Постави Црн Сребрен Тон

DEN 316.64

Од стока
Во магацинот

Зошто да купите Накит Ми Аморе?Ние сме вашиот извор за се што барате за да го покажете тој навистина уникатен стил што сте сите вие!Ние сме во индустријата за накит и модни додатоци повеќе од 30 години помагајќи им на жените да изгледаат и да се чувствуваат поубаво без разлика каков стил е тоа што го сакаат.*Бродови брзо од нашата локација ВО ЊУЈОРК-добијте ја вашата нарачка во денови, а не недели*Ми Аморе автентично име бренд моден накит*Димензии : 0.88 Во. В Х 19.00 Во. Л * Материјали : Висококвалитетен Акрилик*Бои : Црн И Сребрен Тон*Ѓердан-Обетка - Сетмајн01276 бродови брзо од нашата локација ВО ЊУЈОРК-добијте ја вашата нарачка во денови, а не недели. Димензии : 0.88 Во. В Х 19.00 Во. Л. Бои : Црн и Сребрен тон. Материјали : Висококвалитетен Акрилик.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хајхајуп Модерни Позлатени Сребрени Букви За Отворање Со Дијамантски Прилагодлив Прстен Дамски Накит Симпатични Прстени Големина

Модерен Позлатен Сребро Отворање Букви Со Дијамант Прилагодливи Прстен Дами Накит Симпатична Прстени �

DEN 1.67

Скпблутн Прстени За Жени Девојки Титаниум Челик Правоаголен Синџир Шупливи Нерѓосувачки Свадба Дипломирање Спомен Прстен Подароци

Нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, вие во процесот на купување или користење

DEN 239.84

Џаунл Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодијаци Знак Накит Роденденски

Три Пара Соѕвездие Зодијаци Слој Обетки 12 Соѕвездие Исклучителна Буква Хороскопи Староанглиски Зодија

DEN 3.33

Трговскиот Центар Киана Атрактивни Шармантни Обетки Стилски Дрвени Обетки Од Каубојка Лесни Обесени Обетки За Пирсинг На Западна

Име на ставка : Обеткаматеријал : Вудстил : Британски Ретрофеатури : Стил На Каубојка, Лесен, Пирсинг На К�

DEN 367.84