• Свеж
Женски Поло Спортски Х-темпо Со Фитилни Својства

Женски Поло Спортски Х-темпо Со Фитилни Својства

DEN 227.52

Од стока
Во магацинот

Женски Х-темпо Поло Спортски Со Фитил Својства влага фитил со динамична пареа. 5.4-мл памучна мешавина спортската кошула е супер мека. Карактеристики 40+ УПФ рејтинг, одлична ув заштита. Достапно во различни бои. Памук/полиестер. ХЛ. Неонски Розова Хедер. Жени. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Едуцирајте Се Да Ги Подигнете Подароците За Враќање На Училиште Летни Врвови За Жени: Кошули Со Кратки Ракави Со Уникатна Графика

Барате стилска и удобна маица која може да биде во чекор со вашата дневна рутина? Не гледајте подалеку о�

DEN 3.00