• Свеж
Женска Есенска И Зимска Мода Еднобоен Џемпер В-Вратот Надвор Од Рамото

Женска Есенска И Зимска Мода Еднобоен Џемпер В-Вратот Надвор Од Рамото

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Џемпер. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Портокалова,Розова,Сива,Црна,црвена вино,Каки,Зелена,Беж, Темносина. Пакетот Вклучува : . 1*Џемпер. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Плете. *Долг Ракав. *Мода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Џемпери Со Долги Ракави Екипажот Расчистување На Вратот Женска Мода Долги Ракави Вратот На Екипажот Лабава Боја Соодветни

Женски Модни Долги Ракави Екипажот Вратот Лабава Боја Појавување Блуза Плетени Џемпери карактеристики

DEN 0.67

КАЈЌ Женски Кардигани Паѓаат Женски Џемпери Од Кардиган Преголеми Плетени Кимоно Лигави Завиткани Капење Отворена Предна Надворешна

Со Качулка Големина Зимски Палто Јакна Женски Врвови Кардиган Плишана Волна Лабава Плус Копче Женски К�

DEN 0.67

Гузом Џемпер За Жени На Продажба-Џемпери За Жени Трендовски Секојдневни Врвови Солидни Копчиња Пуловер Врвови Нови Пристигнувања

Гузом Џемпер За Жени На ПродажбаЏемпери За Жени Трендовски Обични Врвови Солидни Копчиња Пуловер Врвов

DEN 800.00