• Свеж
По Дизајн Женскиот Аполо Бафало Кариран Отворен Кардиган

По Дизајн Женскиот Аполо Бафало Кариран Отворен Кардиган

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Зачин од тиква и се убаво! Спорт а пријатна изглед на оваа fall Со Од Страна На Аполо Бафало Карирани Отворен Кардиган Дизајн изработени во мов предиво за удобно цел ден се чувствуваат. Опуштено вклопување совршено се спарува над сите ваши омилени облеки. Материјал : 75% Акрилик/25% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10"и носи големина С. Фит : Опуштено. Деколте : Прикачена хауба. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Allover кариран печатење. Аполо Бафало Кариран Отворен Кардиган За Жени Од Дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи