• Свеж
Инктастична Свест За Рак На Дебелото Црево Со Темно Сина Лента И Круг Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Свест За Рак На Дебелото Црево Со Темно Сина Лента И Круг Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Свесност За Рак на дебелото црево Со Темно Сина Лента и Кружна Маица За Мали Деца. Споделете ја вашата поддршка и подигнете ја свеста за себе и за оние кои се борат Со Ракот на Дебелото Црево. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Свест За Рак на Дебелото Црево Со Темно Сина Лента и Заокружете Ја Маичката Со Кратки Ракави Унисекс Индиго 3Т. Свесност За Рак на Дебелото Црево Со Темно Сина Лента и Заокружете Ја Маичката За Мали Деца. Споделете ја вашата поддршка и подигнете ја свеста за себе и за оние кои се борат Со Ракот на Дебелото Црево. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. подарок дете предучилишна детска облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи