• Свеж
Лето Бебе Блузи Дозвола Дете Бебе Момчиња Девојка Удобно Еднобојно Печатење Краток Ракав Памучна Маица Врвот 3 Години

Лето Бебе Блузи Дозвола Дете Бебе Момчиња Девојка Удобно Еднобојно Печатење Краток Ракав Памучна Маица Врвот 3 Години

DEN 364.80

Од стока
Во магацинот

Дете Бебе Момчиња Девојка Удобно Печатење Во Цврста Боја Памучна Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : + Мека Ткаенина●нашата маичка за деца е изработена од мека ткаенина,пријателска за кожата, мека и дише, нема никаква штета на кожата на вашето бебе, дајте им на вашите деца удобни искуства.€Дизајн}Мода еднобоен дизајн На печатење Маица за бебе. Симпатична Маица со кратки ракави, правејќи го вашето бебе да изгледа слатко и стилски.Дизајниран за новороденче!®Прилики : нашата маица за момче за девојче совршена за секојдневна, секојдневна, фотографија, туш за бебиња, роденденска забава или семеен ден. Исто така, тоа е одличен подарок за момчиња и девојчиња.Quiduct Содржи Quotiveе добиете : 1 PC маица моден дизајн, висок квалитет!Материјал : 90% Памук,10% должина На Полиестерските Ракави : Кратка Боја На Ракавот : Како Што Покажува Сликата : Слаткиот Секојдневен и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и малку боја варијација за различни Поставувања на екранот,Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Маици За Девојчиња;Блузи За Девојчиња Со Големина 10-12;Врвови За Култури За Девојчиња 10-12;Детски Врвови За Девојчиња 4-16;Големина На Резервоарот 14-16;Блузи За Тенкови За Девојчиња 10-12;Блузи За Девојчиња 2;Блузи За Девојчиња Со Големина 14-16;Девојче Со Врвови За Бебиња;Бебешки Врвови;Бебешки Врвови;Бебешки Врвови Пакет;Бебешки Врвови 0-3 Месеци;бебе блузи новороденче;бебе блузи 8;; Јанхајгонг Лето Бебе Блузи Дозвола Дете Бебе Момчиња Девојка Удобно Печатење Во Цврста Боја Краток Ракав Памучна Маица Врвот 3-14 Години. Големина : 3-4 Години Големина На Етикетата : 100 САД : 3Т Биста : 68см/26.77 "Рамо : 28см/11.02" Должина : 44см/17.32". Големина : 5-6 Години Големина На Етикетата : 110 САД : 5Т Биста : 74см/29.13 "Рамо : 30см/11.81 " Должина : 46см/18.11". Големина : 7-8 Години Големина На Етикетата : 120 САД : 7 T Биста : 80cm/31.50" Рамо : 32cm/12.60 "Должина : 50cm/19.69". Големина : 8-9 Години Големина На Етикетата : 130 САД : 8 T Биста : 83cm/32.68 "Рамо : 33cm/12.99 " Должина : 52cm/20.47". Големина : 9-10 Години Големина На Етикетата : 140 САД : 9Т Биста : 86см/33,86 "Рамо : 34см/13,39 " Должина : 54см/21,26". Големина : 11-12 Години Големина На Етикетата : 150 САД : 11т Биста : 92см/36.22 "Рамо : 36см/14.17 " Должина : 56см/22.05". Големина : 13-14 Години Големина На Етикетата : 160 САД : 13т Биста : 98см/38,58 "Рамо : 38см/14,96 " Должина : 62см/24,41".

Детални спецификации

Додатоци на производи