• Свеж
Трговска марка ликовна уметност свртена кон Сонце III Канвас уметност од Курт Шафер, Бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност свртена кон Сонце III Канвас уметност од Курт Шафер, Бела мат, рамка од бреза

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа продукција Тип : рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Соочувајќи се со Сонце III“ Канвас уметност од Курт Шафер, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : Курт Шафер. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од бреза, бела матка, акрилик.

Детални спецификации

Додатоци на производи