• Свеж
Заптивка на вентилот Фел-Про ЕГР

Заптивка на вентилот Фел-Про ЕГР

DEN 3008.00

Од стока
Во магацинот

Гард заптивки FEL-PRO EGR Valve Fel-Pro нуди 100% запечатување на возила со материјали специфични за апликација за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалци за перформанси и издржливост. Карактеристики и придобивки : Ги исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата специфични за апликација за апликација обезбедува совршено вклопување инженерство за околината за поправка на запечатување, потврдена за фит, форма и функција Fel-Pro EGR вентил за гас.

Детални спецификации

Додатоци на производи