• Свеж
Црн Рино Паркер Бдлк 15 Тркала BK 35 Снајперски гуми Kawasaki Mule Pro fxt

Црн Рино Паркер Бдлк 15 Тркала BK 35 Снајперски гуми Kawasaki Mule Pro fxt

DEN 1198.40

Од стока
Во магацинот

Овој комплет за тркала и гума вклучува : (4) црни рино -паркер Beadlock 15x7 ATV/UTV тркала - мат црна (4/156) +36mm [1570 PKB364156 M32] (4) Sniper 920 Sniper 920 Interco Tiper 920 (8ply) ATV/UTV [35 X10- 15] (1) Gorilla 12mm x 1,25 "LUG комплет и стебла на вентили - Chrome [K4 CS -12125 GR] (4) Гуми за монтирање на ATV/UTV Beadlock тркала Овие тркала ќе одговараат на следниве машини : Kawasaki : Mule Pro Series Models (FX , FXR, FXT, DX и DXT) и THERYX KRX. Овие нема да работат на други машини Kawasaski Teryx.yamaha : 2019 YXZ1000 R SXS'Stire Learance варира за специфична машина. Најголемите машини можат да одат најмалку 1 "поголеми на Дијаметар на гуми. Достапно е за други машини - пребарувајте ги нашите комплети за тркала и гуми за UTV и ATV. Белешки : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вклопувањето, ве молиме контактирајте не по е -пошта или телефон пред да нарачате. Кога ќе купите сет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, ние вклучуваме комплет за хроми за хром без дополнителни трошоци (заштеда од 20 долари . Комплет за лагер со комплет за црни лагли, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан. Ние имаме најголем дел од она што го продаваме за да се осигураме дека ќе добиете одлична цена и вашата нарачка се испорачува навремено. Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате на нашата продавница, ве молиме известете ни. Ние секогаш можеме да спакуваме каква било гума што ја нудиме на кое било тркало што го нудиме и тие ќе дојдат до вашата врата монтирана и подготвена да се зацврсти на вашата машина. Црн рино Паркер Бдлк 15 "тркала Бк 35" Снајперист 920 гуми Кавасаки Муле Про FXT.

Детални спецификации

Додатоци на производи