• Свеж
Ekena Millwork 36 W 30 H Хоризонтална рунда заврши функционална, PVC Gable отвор со 1 4 рамка за рамна трим

Ekena Millwork 36 W 30 H Хоризонтална рунда заврши функционална, PVC Gable отвор со 1 4 рамка за рамна трим

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

ПВЦ-отворите за гејт не се само долготрајни, издржливи и лесни за инсталирање, тие веднаш додаваат огромна вредност и карактер во надворешноста на еден дом. ПВЦ е лесно да се наслика за да одговара на постојната трим. Нашите ПВЦ за отвори за гејт нудат иста квалитетна конструкција и одличен проток на воздух како и другите отвори. Постигнете полиран, траен изглед за години што доаѓаат со проветрување на ПВЦ без одржување. Нема да попушти, искриви или раздели и е непропустлив на природните елементи. Повеќе големини и стилови на располагање за да одговараат на секоја потреба од проектот. Трајно и долготрајно со минимално одржување. Секое вложување на Гејбл е рачно изработен со квалитетен ПВЦ материјал. Иста силна конструкција и супериорен проток на воздух како отвори за дрво. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Домашна Р. В. Фрижидер Долна Горна Монтажа Вентилација-Замена Вентилација Собранието За Фрижидери-Боја Вдлабнати Решетка Дизајн

Ако сте во потрага за замена страна монтирање вентилација собранието за Вашиот Домашен фрижидер, Домаш�

DEN 1.67