• Свеж
DesignArt 'Апстрактна шарена геометриска уметничка колаж IV' модерен врамен уметнички принт

DesignArt 'Апстрактна шарена геометриска уметничка колаж IV' модерен врамен уметнички принт

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа исклучителна шарена геометриска апстрактна уметничка колаж IV врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на отпорно мастило на платно . Нашите печати за ликовна уметност giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : сина. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Студената индустрија кралица пилешко со корги регален животински хумор Металик злато врамено лебдечко платно wallидна уметност,

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид дек�

DEN 3.33

Студената индустрија Транкил водопад дождовни шуми на животната средина, чистење на природата Фотографија Фотографија Металик

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 457.44