• Свеж
Мебел за небесен мебел полн заоблен кревет, јаглен

Мебел за небесен мебел полн заоблен кревет, јаглен

DEN 6495.84

Од стока
Во магацинот

Овој исклучителен кревет ќе го осветли декор на вашето малечко во спалната соба. Одликувајќи се со благодатно заоблена глава, додава стил и шарм во собата на вашето дете. Тапациран во мека ткаенина за микро-суде и внимателно изработена во кадифен подлога за пена, овој кревет е загарантиран да им даде на децата поддршка и удобност што им е потребна. Само чисто место. Произведено во Илиноис, потребно е лесно собрание. Потребна е душек и пролет на кутии. Вклучени се рамка за кревети и соодветни тапацирани кревети. Мебел за небесен мебел полн заоблен кревет, јаглен : мека ткаенина за микро-суде. Заоблена табла. Произведено во Илиноис. Грижа : Само место чисто. Душек и кутија пролет се продаваат одделно. Потребно е лесно склопување (вклучен комплет за хардвер). Потребна е пролет на кутијата. Кревет со големина на близнаци (собрано) : 78 "L x 56" W x 58 "H. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

Детални спецификации

Додатоци на производи