• Свеж
Yinguo 12l велосипедизам водоотпорен ултралејт на отворено спортско преклопување искачување на ранец за велосипедизам за пешачење за пешачење

Yinguo 12l велосипедизам водоотпорен ултралејт на отворено спортско преклопување искачување на ранец за велосипедизам за пешачење

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

12 L велосипедизам водоотпорен ултралејт на отворено спортско преклопување искачување на рак на велосипедизам за пешачење за пешачење : Мулти -одделение : Дарежливите главни прегради и повеќе џебови ви овозможуваат да ги чувате сите ваши опрема безбедни и организирани. Пространиот главен оддел има за спиење, облека или други секојдневно. Со една внатрешна торбичка за мочниот меур на вода. Исто така, има и преден џеб со патент. Баката е дизајнирана да складира предмети што треба да бидат лесно достапни. Покрај тоа, има две странични џебови за вашето шише со вода или чадор. Материјал за ткаенини нанилони, изработен од полиестерски материјал со рип-стоп, солза во вода. И вклучи дополнителна торбичка за покривање на дождот на долната торбичка, водата и прашината во ранецот, вашите скапоцености од пороен дожд и одржувајте сè суво. Хуманизиран дизајн : Дишев. сунѓер се нанесува на задниот дел за да се зголеми удобноста. Со ултра мала тежина и широки ленти за рамо, ленти за дишење на рамото што му помага на стресот на рамото. Comfort.Capacity : 12 L, Големина : 21x8x40cm (8.26x3.15x15.7inchs) Материјал : Најлонстал : случајни, спортови на спортови : 1 ранец траен, убав и удобен материјал од платно. Лесно за вашиот компјутер, списание, таблет, чадор, телефон, само земете торба за да одите на шопинг или да патувате. Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или самите себе. Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или самите себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи