• Свеж
Континус жени копче надолу по обична блуза дами лабава надворешна облека со долги ракави зимска топла цврста боја џебна кошула црна м

Континус жени копче надолу по обична блуза дами лабава надворешна облека со долги ракави зимска топла цврста боја џебна кошула

DEN 331.04

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женст : женска кардиганска јакна, зимски топли палта, јакна од надворешна облека Тип : Цврста боја, џеб, копчиња : црвена, кафеава, црна, сина (по избор) големина : S, M, L, XL , XXL, 3 XL (Follow the size chart to select please) Material : Cotton Polyester Neckline : Lapel Neck Length : Hips Length Sleeve Length : Long Sleeve Season : Autumn Fall, Winter Occasions : Casual, Traveling, Vacation, Working, Party, Everyday, Dates, Movies Features : 1 . Овој кардиган има копчиња, цврста боја, џеб.2. Тој е дизајниран да биде блиску до затегнување на половината за создавање на поотворена форма. 3. Предните копчиња Затворање и еластични манжетни од кардиган за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Предниот џеб е одличен за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобно за носење, уникатен стил, ве прават поубави, модни, секси и елегантни. Содржина на пакувања : 1 x Women Cardigan (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - зимски топол кардиган за жени, кардиган со долги ракави кардиган, дама цврста боја кардиган. Материјал - 35%полиестер 65%памук. Whimerените зимски јакни се изработени од лесна мека ткаенина, која е топла и пријатна, дише, пријателска со кожата, удобно, совршено ве одржува топло во есен и студена зима . Дизајн - женската случајна јакна кардиган има обични, предни копчиња, меки и Удобниот материјал, модната цврста боја, предниот џеб, лабавиот стил може да одговара на повеќе тело за дами . прилика - женската надворешна облека е одлична за обични и зимски активности на отворено, пешачење, патување, кампување. Можете да уживате во топло и стилски во исто време . натпревар - пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи