• Свеж
Супериорен 4-Парче Нишка Брои Слонова Коска Египетски Памук Лист Во Собата, Целосна

Супериорен 4-Парче Нишка Брои Слонова Коска Египетски Памук Лист Во Собата, Целосна

DEN 672.00

Од стока
Во магацинот

Внесете ја вашата спална соба со раскош и удобност Со Супериорниот Вилалобос 700 Конец Грофот Египетски Памук Лист Во собата. Подолгите влакна и цврстата ткаена конструкција На Египетскиот Памук ги прават овие чаршафи дише, кадифен и потрајни од другите сорти памук. Секој сет вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 навлаки за перници. Целосно еластизираниот вграден лист е конструиран со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на преголеми душеци дебели до 18 инчи. Овие листови се достапни во различни стилски и цврсти бои со суптилен трепет од нивното сатенско ткаење. Внесете ја вашата спална соба со раскош и удобност Со Супериорниот Вилалобос 700 Конец Грофот Египетски Памук Лист Во собата. Подолгите влакна и цврстата ткаена конструкција На Египетскиот Памук ги прават овие чаршафи дише, кадифен и потрајни од другите сорти памук. Секој сет вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 навлаки за перници. Целосно еластизираниот вграден лист е конструиран со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на преголеми душеци дебели до 18 инчи. Овие листови се достапни во различни стилски и цврсти бои со суптилен трепет од нивното сатенско ткаење.

Детални спецификации

Додатоци на производи