• Свеж
Вилици ролетни маички за маици

Вилици ролетни маички за маици

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи високо квалитетен 100% памук. Овој дизајн на графички печатење е отпечатен само на предната страна на кошулата. Бојата можеби не е точна боја како што е прикажано на сликата. Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи високо квалитетен 100% памук. Овој дизајн на графички печатење е отпечатен само на предната страна на кошулата. Бојата можеби не е точна боја како што е прикажано на сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи