• Свеж
Супериорен Плетен Овален Внатрешен Надворешен Тепих, 2 '8', Магла Зелена Бела

Супериорен Плетен Овален Внатрешен Надворешен Тепих, 2 '8', Магла Зелена Бела

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Прикажете го прекрасниот Тепих Со Двобоен Внатрешен Простор Со Супериорен Во вашиот омилен внатрешен или надворешен простор за допир на боемски стил. Изработен од издржлив полипропилен и полиестер, овој разноврсен килим може да се справи со простории со голем сообраќај и надворешни простории, вклучувајќи; дворови, покрај базен, палуби, дневни соби, игротеки, влезови, ходници и спални соби. Овој прекрасен килим е достапен во различни опции за боја за совршено да одговара на вашиот домашен декор. Одликувајќи се со уникатен двобоен дизајн на плетенка, овој килим е долготрајна опција за домови со деца и домашни миленици. Супериорен Плетен Овален Внатрешен Надворешен Тепих : Изработен од 80% Полипропилен и 20% Полиестер. Двобојна плетенка шема. Достапно Во Тула/ Бело, Јаглен/ Бело, Крем/ Бело, Платно/ Бело, Тексас Сино/ Бело, Магла Зелена/ Бела, Зелена/ Бела, Лате/ Бела, Лагуна Бриз/ Бела И Чеша/ Бели бои. Дебелина на килим со рамно ткаење. Парови со секојдневен, крајбрежен, модерен, еклектичен, преоден или рустикален стил на домот. Отпорен на дамки и избледување, отпорен на оган и се спротивставува на мувла. Идеален за внатрешен или надворешен простор за живеење, како што се; дворови, палуби, трева, базен, р.в. кампување, вашиот балкон, плажа, трем, гаража или детски соби. Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. За редовно Вакуумирање и само чистење на самото место. Пролевањето е нормално со природни килими и ќе стивне со текот на времето. Избегнувајте директна сончева светлина и задолжително ротирајте редовно. Ултра мек и тврд, овој килим додава пријатен слој на вашите подови од плочки или дрвени предмети; Реверзибилниот дизајн ви овозможува да го свртите тепихот двојно повеќе од абењето; нема подлога за тепих.

Детални спецификации

Додатоци на производи