• Свеж
Витмор 4-Ниво Самостојни Пар Чевли Решетката, Метал, Сива

Витмор 4-Ниво Самостојни Пар Чевли Решетката, Метал, Сива

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Багажникот за Чевли со 4 Нивоа на витмор има складирање за заштеда на простор до 20 пара чевли. Оваа решетка за чевли дискретно се вклопува под закачената облека во плакарот. Изградена од челични столбови и конектори за смола, оваа решетка е издржлива, лесна и лесна за склопување без потребни алатки. Лесно за нега, само избришете со чиста влажна крпа за да изгледа добро како ново во годините што доаѓаат. Собрани Димензии : 11,61 L x 35,43 W x 27,375 H инчи. Витмор е семејна и управувана деловна активност од 4-та генерација. Од 1946 Година, Витмор е посветен на донесување организација дома со создавање производи што го поедноставуваат секојдневниот живот. Обезбедувањето дека тие производи се изградени со интегритет, вредност и иновации е нашата посветеност кон вас. И нашето ветување е дека ние секогаш ќе бидеме тука за вас доколку некогаш ви требаме додека стоиме зад нашиот производ 100% . Услугата за клиенти на витмор е достапна на англиски и шпански од понеделник до петок од 8 часот наутро - 4 : 30 ЧАСОТ ЦСТ. Јавете ни се и со задоволство ќе ви помогнеме на вашиот јазик. Можете да контактирате Со Витмор бесплатно на 1-888-944-8667 или преку е-пошта на помош@ . Решетка За Чевли : . Уредно чувајте чевли на една погодна локација. Одлична полица за складирање чевли, чанти, растенија, тоалети, корпи итн. Собрани Димензии : 11,61 L x 35,43 W x 27,375 H инчи. Издржлива метална и смола конструкција. Оваа лесна решетка за чевли за заштеда на простор може да се стави во плакарот за прошетка, калта, под скалите или влезот за да се одржат чевлите или додатоците добро организирани. Стил #6367-9082, 4-Ниво Самостојна Решетка За Чевли, Метал, Сива Боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Киана Мол Багажник За Складирање За Преносни Пластични Решетки За Чевли Во Кујната Организатор Решение За Складирање за заштеда

Опис : Нашата разноврсна решетка за складирање, совршено решение за одржување на просторот чист и орган�

DEN 2.67