• Свеж
Ѕвезда Возење Девојки 4-Вкусен Пролет Маргаритка Фустан Со Scrunchie

Ѕвезда Возење Девојки 4-Вкусен Пролет Маргаритка Фустан Со Scrunchie

DEN 244.64

Од стока
Во магацинот

Цветниот фустан на ѕвезденото Возење е одличен додаток во гардеробата на вашата девојка. Тоа е супер меко, ултра удобно и доаѓа со соодветна коса за да го комплетира својот изглед. Вклучува бонус скрунчи за коса. Лажичка деколте. Кратко, капа ракави. Еластични детали на елече. Лак акцент на половината. Одговара и одблесокот силуета. Пуловер стил. 95% Полиестер/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ниуер Мало Дете Мрежа Долг Ракав Партија Фустан Деца Казауал Ноќта На Вештерките Фустани Лилјак Печатење Падот На Екипажот Вратот

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролет Fall Ноќта На Вештерките Фустан, Забава Ноќта На Ве�

DEN 0.33