• Свеж
Времето и Tru Skinny се вклопуваат со висок пораст на нозете, брои, пакуваат

Времето и Tru Skinny се вклопуваат со висок пораст на нозете, брои, пакуваат

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Мора да ги имате основните, овие плетени хеланки од време и TRU ви нудат удобност и разноврсност на вашата секојдневна гардероба. Пар под сите ваши омилени врвови за бесконечни опции за облека модел е 5'10 “и носи големина на влечење на жени за жени од време и Тру. Високо; Еластична јога -лента за половината за дополнителна удобност. Мека, плетена ткаенина. Цврста : 95% памук/5% Спандекс; Вселенска боја : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машината што може да се пее. Увезено. Тенок се вклопува преку колковите и бутовите. Грижа. Грижа. Грижа. Инструкции : Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Wefuesd Панталони За Жени Дами Божиќни Шарени Гаќички Чорапи Празнични Чорапи Партиски Чорапи Женски Панталони Црвени Една Големина

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.33