• Свеж
Тајните богатства модерно одговараат кратко, брои, пакувања

Тајните богатства модерно одговараат кратко, брои, пакувања

DEN 191.68

Од стока
Во магацинот

Слатки соништа, сладок стил во овие шорцеви за спиење од тајни богатства. Удобниот и стилски краток кратко е совршен за да се спуштате низ куќата или да лебдат за спиење. Лесно вклопување обезбедува неограничена удобност за да можете слободно да се движите од мрзливи утра во пријатни ноќи. Направено од супер четкан рециклиран полиестер со додаден спандекс за абење. Оваа кратка кратка има 2x2 ребра на половината со затворање на влечење. Новина детали и џебови за лепенка ги надополнуваат вашите обични денови со изглед што ќе го сакате. Побарајте координирање на врвот на спиењето што се продава одделно. Тајните богатства спијат кратко. Inseam 4 ". 1" 2x2 ребра на половината со целосна еластична. Новина на договор за новитети. Џебови на лепенка. Супер четкан рециклиран дрес : 95% рециклиран полиестер 5% спандекс. Модел е 5'8 "Биста 32" половината 26 "колк 36" Таа носи мала големина. Машинско миење. Направено во Виетнам.

Детални спецификации

Додатоци на производи