• Свеж
Космолинг Од Космополитен 14 Рачно Изработени Разнесени Злато Стакло Вазна

Космолинг Од Космополитен 14 Рачно Изработени Разнесени Злато Стакло Вазна

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Космолинг Од Космополитски 14 " Рачно Изработена Вазна Од Разнесено Злато Е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Ценете го нивниот дизајн најдобро наспроти позадините со цврста боја во современите поставки. Тие прават одличен уникатен декор на мантија, конзолна маса или во секој простор за живеење. Оваа ставка бродови во 1 картон. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е единствена вазна во златна боја. Современ стил. Вазна има 2,60 во отворот на устата. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Една од еден вид тркалезна рачно изработена вазна изработена од чисто стакло. Карактеристики нијанси на злато, портокал градиент со застаклена завршница. Трансформирајте ги вашите современи простори за живеење со додавање на оваа прекрасна рачно изработена вазна. Вазната е со димензии 9,50 L x 9,15 W x 13,85 H инчи и тежи 6,21 килограми. Вазна во стилот на шише со тркалезна форма со шема на градиент. Избришете ја со сува крпа. Обликувана стаклена вазна за формирање уникатни форми. Современ стил. Космолинг Од Космополитски 14 " Рачно Изработена Разнесена Златна Стаклена Вазна прави совршен додаток на секој дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи