• Свеж
Хеи_к Кардиган Џемпер Женска Мода Секојдневен Цветен Ноќта На Вештерките Печатење Со Средна Должина Кардиган Јакна Палто

Хеи_к Кардиган Џемпер Женска Мода Секојдневен Цветен Ноќта На Вештерките Печатење Со Средна Должина Кардиган Јакна Палто

DEN 1039.84

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневен Цветен Ноќта на Вештерките Печати Кардиган Палто Со Средна Должина Карактеристики : Печатени, Меки, Удобни и Секојдневни.Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Aut, Зимски Пол : Женоказија : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Печатење : Целосна Дебелина На Ракавот : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ЕЕЗ Coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"41cm/16.14"59cm/23.23"85cm/33.46"M115cm/45.28"42.5 cm/16.73"60cm/23.62"86cm/33.86"L121cm/47.64"44cm/17.32"61cm/24.02"87cm/34.25"XL127cm/50.00"45.5 cm/17.91"62.5 cm/24.61"88cm/34.65"XXL133cm/52.36"47cm/18.50"64cm/25.20"89cm/35.04"XXXL141cm/55.51"49cm/19.29"65.5 cm/25.79"90cm/35.43"XXXXL149cm/58.66"51cm/20.08"67cm/26.38"91cm/35.83"XXXXXL157cm/61.81"53cm/20.87"68.5 cm/26.97"92cm/36.22"?Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. ?Моден Дизајн : долг ракав, неправилен раб, отворен преден дел, краток, ласкав, уникатен, растеглив, секојдневен и лесен кардиган за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. ?Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!. ?Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!. ?Забелешка : Потсетете се да ја проверите табелата со големини пред да нарачате. Овој кардиган е во нормална големина, ако сте повеќе како лабава смисла, тогаш нареди големина и ракавот е тенок одговара!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Беивеи Женски Кардиган Џемпер Јакна Со Долги Ракави Плетена Надворешна Облека Лабави Јакни Дамски Мантили Отворена Предна Трикотажа

Пол : Жени Жена,Дами Дама,Женски,Девојки Девојка Тип : Жени Зимски Топол Џемпер Од Кардиган,Плетени Џемпе

DEN 550.24

Апепал Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Мода За Ноќта На Вештерките Печатење Надворешна Облека Обични Ватирани

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Еднобојни / Цветни Печати Палто Долна Облека Јакни �

DEN 2.67