• Свеж
10к Бело Злато Обична Класична Купола Свадба Бенд Прстен Големина 9

10к Бело Злато Обична Класична Купола Свадба Бенд Прстен Големина 9

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Материјал : Примарна Чистота : 10кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1платинг : Ширина На Родиум : 4ммстоун Поставување_1 : Прстен Машинизирај (Минимум) : 9сајз (Максимум) : 9.25 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0.25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Златно Вклопување : Стандардизирана Големина : Јестоун Форма_1 : Тбдстоун големина_1 : Гравирање : да Тип На Производ : накит тип на Накит : прстени Материјал : Примарна Боја : белење тип : Свадба Бендови Тип На Камен (Друго)_1 : Страна камен монтажа(и)Облик На Прстен : Половина Заоблени Тежина : Лесни Накит Внатрешна Категорија Накит Прстени Свадба Бендови Класичен Бендови Половина Круг Елегантен Прстен Кутија Вклучени. ЗАГАРАНТИРАНО 10к Бело Злато, Автентицирано со Печат од 10к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Детални спецификации

Додатоци на производи