• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 4

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шуплива Рамна Лента Големина 4

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во 14 каратно жолто злато, овој опсег широк 5мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лесна лента доаѓа во големина на прст 4. Метална Тежина : 3,63 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Бенд Ширина : 5мм. Прстен Големина : 4. Дебелина од 1,2 мм. Шупливи. Цврсто. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

Детални спецификации

Додатоци на производи