• Свеж
Носбеи Ноќта На Вештерките Тиква Дух Фланелен Носбеи Ќебе Фрли Кауч Микрофибер Мек Пријатен Лесен Луксузен Кревет ќебе 60х50за Тинејџери

Носбеи Ноќта На Вештерките Тиква Дух Фланелен Носбеи Ќебе Фрли Кауч Микрофибер Мек Пријатен Лесен Луксузен Кревет ќебе 60х50за

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Бренд : Носбеи. Материјал : Фланелен Носбеи Кадифен Ткаенина. Големина : 30х40 инчи (75х 100см). 40 х 50 инчи (100х130см). 50 х 60 инчи (130х150см). 60 х 80 инчи (150х200см). Карактеристики : Мек, Мазен, Сјај, Топол, Пренослив. Функција : Софа Покритие, Софа Ќебе, Бебе Деца Ќебе, Колено Ќебе, Миленичиња Ќебе. Применлива Сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима(Цела Сезона). Употреба : Кревет, Софа, Автомобил, Сиеста, Хотел, Болница, Авион, Пикник, Патување. Метод На Перење : . Рачно перење / Машинско Перење може да биде. Мора да се измие одделно кога ќе се постави заедно со различни бои. Нормална температура перење, неутрален детергент, не може белило, не пеглање. Топли Совети : . Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа може да биде 2-5 СМ различни. се надевам дека ќе може да се разбере Производство серија е различна, ако имаат мала разлика, ве молиме да се разбере. Неверојатно Чувство : Супер мекото фланелен ќебе е направено од 100% полиестерски микрофибер, така што може да го направи фланелното ќебе помеко и поудобно. Кога ќе го ставите на вашето тело, можете да ја почувствувате топлината што ја носи ќебето, исто како да ја гушкате вашата убов. Елегантно и Луксузно : супер меко пријатно ќебе за фрлање фланелен не само што може да ви даде топло и удобно чувство, туку е и украс што носи елегантно чувство во дневната соба. Фланелното ќебе спречува паѓање прашина на софата и креветот кога ќе го раширите ќебето на неа. Разновидност на ќебиња : кога развиваме фланелни ќебиња, ќе размислиме и за искуството на клиентите. Има многу бои и 5 големини достапни за клиентите.Пет-30 "Х 40", Деца-50"Х 40", Тинејџер-60" Х 50", Возрасен-60" Х 80", Семејство-120"Х 90". Што Можеме Да Ви Донесеме : висококвалитетно фланелен ќебе. Од ова ќебе можете да го видите нашиот ригорозен однос кон производите, ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите премиум фланелни ќебиња и искуство во купување. Лесно За Перење : ставете го во машината за перење со ладна вода, а потоа користете фен за сушење на ниска температура или сушење на воздух. За да спречите истрошување на ќебињата, треба да се обидете да избегнете миење со друга облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Подароци За наставници Ќебиња, Подароци За Наставници За Жени Мажи, Најдобри Подароци За Благодарност На Наставниците, Подароци

Опис На Производот Зошто го избирате ГДАК?Достапно во повеќе големини и бои, ова ултра меко ќебе прави с

DEN 479.84

Носбеи Фрли Ќебе Афион Гроздобер Ретро Цветни Остави Елегантна Убава Шармантна Шема На Пејсли Пријатно Фрлање Ќебе За Кауч Кревет

Опис На Производот Бренд : Носбеи Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина Големина : 30х40 инчи (75х 100см)

DEN 3.33

Носбеи Насловна Божиќ Фланелен Руно Фрли Ќебе, Божиќ Гном Со Подарок Црна И Црвена Биволска Карирана, Лесна Тежина Мека Пријатна

Опис На Производот Бренд : Носбеи Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина Големина : 30х40 инчи (75х 100см)

DEN 862.40

Дакел Куче Нане Зелена Фланелен Руно Ќебе Супер Мека Пријатна Топла Фрли Ќебе Микро Ќебе За Каучот Дома Кревет Троседот Подароци

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив Супер меко и одлично чу�

DEN 207.84

Фланел ќебе религија Марија фрли ќебе меко софа покритие лесни топли ќебиња за спална соба кауч Пресвета Богородица на Гвадалупе

★ Супер мек микрофибер : Ова ќебе е направено од 100% висококвалитетен микрофибер, кој се чувствува свиле�

DEN 3.33

Златна Круна Фланелен Ќебе Гранџ Мастило Течност Уметност Фрли Ќебе Гроздобер Сива Вратоврска Боја Ретро Апстрактни Мермер Текстура

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 2.67

Фланелен Ќебе со цветни Пруги Со Футрола За Перница За Декор Во Соба Супер Меко Фланелно Ќебе Од Руно Подарок За Денот На Мајката

Материјал : Фланелен Големина : 80 х 120см 100 х 150см 130 х 150см 150 х 200см Подарок : Навлака за Перница (без јадро н�

DEN 287.84