• Свеж
Продажба на дозвола, Женски Гроздобер Мода Пеперутка Уникатни Обетки Висат Обетка Обетка Подарок Партија

Продажба на дозвола, Женски Гроздобер Мода Пеперутка Уникатни Обетки Висат Обетка Обетка Подарок Партија

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Женски Гроздобер Мода Пеперутка Уникатен Обетки Висат Обетка Обетка Подарок Партија. Идеален подарок за вашите најблиски, девојка, вереник, . сопруга, мајка, ќерка, сестра На Денот на Вљубените, годишнина, Мајка . Ден, Божиќ, дипломирање и роденден. Погодна пригода : Совршено прилагодена за специјални . прилики како што се вечера, роденденска забава, свадба, фестивал . прослава, дипломирање партија, концерт, годишнина, танц топката, бебе . туш, плажа забава, матурска, свечени настани и така натаму секојдневна облека. Само . покажете свој стил и бидете сигурни дека сте среќни, погодни за сите возрасти. Најдобар подарок : Совршен подарок е едноставен, уникатен, убав,. апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка,. вереник, сопруга, Денот На Вљубените, семејство или само пријател. Големи подароци на . Денот на мајката, Свадбата, Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Опис : . Повод : Запознавање / Дневно / . Свадба / Годишнина / Забава. . Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Обетки. . Забелешка : 1.Сите димензии се . измерено со рака, може да има отстапувања од 2-3 см; . . 2.Поради разликата . помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на . предметот. Благодарам! пендиентес пендиентес пара мујер пендиентес де ботон пендиентес де тачуелас пендиентес де еспалда плана пара мујер пендиентес де ацеро неоксидабилни пендиенти де туерка де плата де леј пендиентес пара мујер мултипак пендиенте де аро де картилаго. обетки обетки. обетки слободен обетки.

Детални спецификации

Додатоци на производи