• Свеж
Пгерауг дуксери за мажи Шиење Контраст Ребро Уста Долг Ракав Чипка Со Качулка Пуловер Џемпер За мажи Џемпер Зелена Л

Пгерауг дуксери за мажи Шиење Контраст Ребро Уста Долг Ракав Чипка Со Качулка Пуловер Џемпер За мажи Џемпер Зелена Л

DEN 444.64

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : M САД : 6 велика БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 биста : 112см/44.09" должина : 72СМ/28.35" ракав : 68см/26.77" Рамо : 47см/18.50" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Должина : 74см/29.13" Ракав : 70см/27.56 "Рамо : 49см/19.29" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 76cm/29.92 " Ракав : 72cm/28.35" Рамо : 51cm/20.08" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "Должина : 78cm/30.71" Ракав : 74cm/29.13 "Рамо : 53cm/20.87" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 136cm/53.54" Должина : 80cm/31.50" Ракав : 76cm/29.92" Рамо : 55cm/21.65" менс fall мода 2022 година, есенска облека за мажи 2022 година, есенски џемпери за мажи 2022 година, машки џемпери fall 2022 година, есенски тимови за мажи, fall ЈАКНИ ЗА МАЖИ, МАШКИ ЕСЕНСКИ БЛУЗИ, БЛУЗИ за МАЖИ секојдневен пад, џемпери за мажи, машки џемпери, машки џемпери fall 2022 година, преголеми Џемпери за мажи, џемпери, џемпери со Плус Големина за мажи, машки џемпер, менс кардиган џемпери, црни џемпери за мажи, џемпери за мажи, дуксери за мажи, дуксери, машки дуксери, кархарт дуксери за мажи, машки модни ДУКСЕРИ И ДУКСЕРИ, МАШКИ ДУКСЕРИ, кархарт дуксери за мажи, графички дуксери, машки дуксери, зимски палта за мажи, Машки Зимски Палта, зимски јакни за мажи, зимска облека За Мажи, зимски јакни за мажи, машки зимски чизми, машки зимски палта, машки зимски јакни. Менс Fashion И Зима Мода Секојдневен Шевове Контраст Ребро Уста Долг Ракав Чипка Со Качулка Пуловер Џемперкарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни. ●Натпревар●Машкиот џемпер лесно се совпаѓа и може добро да се совпадне со панталоните.●Прилики}Машкиот џемпер е одличен избор за секојдневно носење. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода и рекреативен материјал : Полиестерпатер Тип : Цврста Должина : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 Џемпер ЗА КОМПЈУТЕР.

Детални спецификации

Додатоци на производи