• Свеж
Катапулт Доцна Цевки, Обична Боја 10м 32,8 стапки Плошност Доцна Цевки За Лов

Катапулт Доцна Цевки, Обична Боја 10м 32,8 стапки Плошност Доцна Цевки За Лов

DEN 479.52

Од стока
Во магацинот

Катапулт Латекс Цевки, Обична Боја 10м/32,8 стапки Плошност Латекс Цевки За Лов Спецификација : тип На Ставка : Катапулт Латекс Цевкиматеријал : латексколор : Обична должина на боја : Прибл. 10м/32.8 ft Diameter : Прибл. 2мм/0,08 во тежина : Прибл. 33г сооднос на Истегнување На Производот : 1 м/3,3 стапки може да повлече околу 6,5 м/21,3 стапки. Список на пакети : 1 x Катапулт Латекс Цевки Што се Користат ЗА сам лов на прашка, снимање катапулт. Изработени од висококвалитетен латекс, светла боја и плошност. Еластичност брзо, не изневерување, нетоксично, без несакани ефекти. Погоден за спортски натпревари, фитнес влечење, еластичност на играчките, моќност на опремата, опрема за риболов на отворено пропуштено јаже, акробации и многу други места. Сооднос на истегнување на производот, 1 м/3,3 стапки може да повлече околу 6,5 м/21,3 стапки.

Детални спецификации

Додатоци на производи