• Свеж
Бел Дијамант Наизменичен Геометриски Три Ред Прстен во 10к Три-Тон Розово Злато

Бел Дијамант Наизменичен Геометриски Три Ред Прстен во 10к Три-Тон Розово Злато

DEN 10399.84

Од стока
Во магацинот

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Бел Дијамант Наизменичен Геометриски Три Ред Прстен во 10к Три-Тон Розово Злато . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Метален Тип : ГАРАНТИРАНО 10к Розово Злато, Автентицирано со Печат од 10к. Тип на дијамант : бел дијамант Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Тип На Поставување Камен : Канал И Вкупна Тежина На Карат : 0,1 Cttw. Метод На Создавање Камен : Природен.

Детални спецификации

Додатоци на производи