• Свеж
Младинска Мала Репка Бела Балтимор Ориолес Стега Маица

Младинска Мала Репка Бела Балтимор Ориолес Стега Маица

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Помогнете му на вашето дете да ја покаже својата Гордост Во Балтимор Ориолес со Оваа Маица Стега. Оваа мала опрема Од Репка има јасна тимска графика што ќе го испумпа вашиот млад обожавател на денот на играта. Секој ќе знае дека го воспитувате вашето дете да биде лојален обожавател На Балтимор Ориолес кога ќе погледнат во оваа духовна маичка! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Графика за печатење на екранот. Марка : Мал Репка. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Краток ракав. Мама и јас производ, соодветната графика е достапна и во големини На Жени, Мали Деца и Доенчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи