• Свеж
Фетерални Женски Обични Етнички Кошули Плус Големина Маици Женски Блузи Фустан Кошули Ракав V Вратот Пуловер женски врвови

Фетерални Женски Обични Етнички Кошули Плус Големина Маици Женски Блузи Фустан Кошули Ракав V Вратот Пуловер женски врвови

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Женски Секојдневни Врвови, Летни Женски Етнички Кошули Плус Големина Летни Секојдневни Маици Женски Блузи Фустани Кошули 3/4 Ракав V Пуловер На Вратот Опишете : Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машина за перење и брзо сушење без избледување или намалување.Карактеристики : 3/4 ракави Круг вратот, гроздобер дизајн. Предната и задната мода лесно го покрива вашиот среден дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил.Како да го носите : овој обичен врв од туника има тенок фит и елегантен изглед што подобро ќе ја направи вашата фигура. Добро се комбинира со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или јога панталони.Применливи Прилики : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу.Вклучуваат : 1 top Size Bust Shoulder Sleeve Length S98cm/38.58"39cm/15.35"42cm/16.54"67cm/26.38"M102cm/40.16"40cm/15.75"43cm/16.93"69cm/27.17"L108cm/42.52"41cm/16.14"44cm/17.32"71cm/27.95"XL114cm/44.88"42cm/16.54"45cm/17.72"73cm/28.74"XXL120cm/47.24"43cm/16.93"46cm/18.11"75cm/29.53"XXXL127cm/50.00"44cm/17.32"47cm/18.50"77cm/30.31"XXXXL134cm/52.76"45cm/17.72"48cm/18.90"79cm/31.10"XXXXXL141cm/55.51"46cm/18.11"49cm/19.29"81cm/31.89" Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Материјалите Погодни за кожата Обезбедуваат Убав Изглед и Удобно Искуство при Носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бздаиси Симпсонови Маица За Деца-Забавен Филм Цртан Филм Печатење Кошула За Момчиња И Девојчиња-Маичка Со Кратки Ракави Со Дизајни

Маица Со кратки ракави На Симпсонови, печатење На Барт Симпсон, дизајн На Марџ Симпсон, графика На хомер

DEN 207.84