• Свеж
Женски Резервоар Фустан Летен Пролет Плисиран Мини Бохо Фустан Симпатична Плажа Без Ракави Директно Маица Тенк Фустан Круг Вратот Фустан

Женски Резервоар Фустан Летен Пролет Плисиран Мини Бохо Фустан Симпатична Плажа Без Ракави Директно Маица Тенк Фустан Круг Вратот

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Женски Резервоар Фустан Летен Пролет Плисиран Мини Бохо Фустан Симпатична Плажа Без Ракави Директно Маица Резервоар Фустан Фустан Со Тркалезен Врат Женски Резервоар Фустан Летен Пролет Плисиран Мини Бохо Фустан Симпатична Плажа Без Ракави Директен Фустан Со Резервоар За Маици Фустан Со Тркалезен Врат Опишете : Материјал : Вискоза овој фустан е она што го сакате! Никогаш не сте виделе ваков фустан. Материјалот за истегнување, ткаенината и фините шевови се издржливи и имаат одлично истегнување за зголемена удобност. Ве молиме изберете ја големината што ја чувствувате и контактирајте не.Карактеристики : Рушен дизајн, без ракави, еднобојна, вратоврска-боја, уникатен и модерен дизајн. Додадете некои модни елементи за да го направите секојдневното носење поудобно. Женската секојдневна облека доаѓа над коленото и е доволно долга за да можете хеланки доколку не ви се допаѓа. Фустаните во боемски стил се погодни за лето, а можат да се носат и со палта во пролет, aut и зима.Повод : Сарафаните се многу удобни за носење дома, како и во канцеларија. Фустаните за жени се совршени за носење на плажа, секојдневно носење, облека за одмор, носење патувања, облека за забави, вечерна облека, семејна облека, училишна облека, облека за пазарење, облека на отворено, секојдневна облека. Покрај спарувањето со кој било секојдневен стил, ќе ви се допадне.Појавување : класичен моден суспендер здолниште, никогаш застарен. Женските бохо фустани лесно се носат сами, во комбинација со тен влечки за изглед. Можете исто така лесно да го спарите со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи за плажа и многу повеќе во пролет и лето. Гардероба мора да има.Вклучи : 1 парчиња dress Size USUKEUBust Length S683692cm/36.22"85cm/33.46"M8103896cm/37.80"86cm/33.86"L101240100cm/39.37"87cm/34.25"XL121442104cm/40.94"88cm/34.65"XXL141644108cm/42.52"89cm/35.04"XXXL161846112cm/44.09"90cm/35.43" тоа е супер удобно и лесно, кул чувство, удобно носење. Женски облини, женственост секси и софистицирана. Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Незгодни Стилови Кошула За Новороденчиња Од Кикирики Облека Од Кикирики Мали Предмети За Бебиња Од Кикирики Детска Облека Изработена

Изберете ја најдобрата облека за вашата скапоцена со нашата нова Колекција Кикирики! Предпропустлив 100%

DEN 2.00