• Свеж
4 јули Женски Фустан Со Долги Ракави под Гроздобер Фустани За Жени Без Ракави До Колена Ретро-Линија Разгорена Замав формален Фустан За Матурска Забава

4 јули Женски Фустан Со Долги Ракави под Гроздобер Фустани За Жени Без Ракави До Колена Ретро-Линија Разгорена Замав формален

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женските летни секојдневни фустани се лесни, дише и удобни опции за облека кои се совршени за топло време. Тие често се направени од меки и течни материјали како памук, лен, вискоза или шифон, кои убаво се обвиткуваат на телото.Овие фустани доаѓаат во различни стилови, вклучувајќи макси, миди и мини должини, како и дизајни на фустани со линија, обвивка и кошула. Тие често имаат шарени отпечатоци или дезени, како што се цветни, и можат да бидат без ракави, со кратки ракави или да имаат тенки ремени.Женските летни секојдневни фустани се разноврсни и можат да бидат облечени нагоре или надолу во зависност од приликата. Тие можат да бидат спарени со сандали, или патики за облечени со потпетици и накит за изјава за поформален настан.Генерално, популарниот опис на женските летни секојдневни фустани ги нагласува нивните лесни за носење, стилски и удобни квалитети што ги прават опција за потоплите месеци. [Лесни] женски летни мини фустани се направени од лесни материјали како што се памук, лен, вискоза и шифон кои убаво се обвиткуваат на телото за удобност. [Дише] Мека и дише ткаенина ги прави овие летни фустани совршени за топло време бидејќи ве одржува ладни и удобни. Карактеристики : Половина ракав V вратот бохо чад еластична макси фустан за жени, цветни печатени, возбуда ракав, летна плажа долг фустан, а-линија, нивоа замав фустан, должина на глуждот, копче затворање. Карактеристики : Длабоко V Деколте, Боемски Цветен Принт, Затворање Со Повеќе копчиња, Засукани Ракави, Стилски и Едноставен. Повод : цветниот долг макси фустан погоден за каузална, пролет, лето, плажа, работа, вечера, пикник, одмор, професии, канцеларија, забава, клуб, фотосесија, ноќно излегување, црква итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Фустани Женски Фустани Жени Секојдневни Долги Ракави О Шлиц На Вратот Неправилен Раб Плус Големина Долг Фустан Летен Фустан

Пол : Жени Материјал : памук и лен Декорација : Никој Должина : Долго Стил : Секојдневен,моден Повод : Секој

DEN 383.84

Летни Фустани За Жени Мода Обична Лажичка Вратот Без Ракави Цветни Фустани Со Боди Со Средна Должина Лабави Женски Фустани Розова

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода Обична Лажичка Врат Без Ракави Цветни Фустани Со

DEN 2.00