• Свеж
Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Средна Мелина Сина Металик Ренџер Форд

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Средна Мелина Сина

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и прајмер отпорен на корозија со висока градба, како и врвен ултра сјаен проѕирен капут отпорен на УВ. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : M6946 A. За : Средна Мелина Сина Металик Форд Ренџер. Вклучува Основно Палто + Проѕирно Палто + Прајмер. Направени во САД!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Порше М8в Макадамија Металик: оз. Прајмер и База Допир Спреј Боја Одговара изберете: 2008-ПОРШЕ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

DEN 1.00