• Свеж
Мода Антички Модел Ѓердан И Обетки Во Собата

Мода Антички Модел Ѓердан И Обетки Во Собата

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Барате да купите траен незаборавен подарок за тој посебен некој или за себе? Подарете го овој квалитетен моден накит како сладок и сентиментален посебен подарок на саканата личност за да го одбележите значајното патување или да го користите како прекрасно лично парче што ќе го надополни вашиот стил. Комплетот Вклучува : Ѓердан И Обетки 18к Позлатени Австриски Кристали Совршен подарок За секоја пригода што сигурно ќе остави незаборавен впечаток КАТГИ Е РЕГИСТРИРАНА ТРГОВСКА МАРКА. Политика за враќање и размена без проблеми. Сетот за гаранција за задоволство Вклучува : Ѓердан и Обетки. 18к Позлатени. Висококвалитетни Австриски Кристали. Безвременска Мода Која Нема Да Излезе Од мода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ханксиулин 8пц сет гроздобер пеперутка цвет панк прстени постави позлатен прстен сет накит за мажи жени кристал пеперутка прстен

8 парчиња / Сет Гроздобер Пеперутка Цвет Панк Прстени Постави Позлатени Кристален Прстен Сет Накит За Ма

DEN 2.67

Скпблутн Прстени За Жени Девојки Титаниум Челик Правоаголен Синџир Шупливи Нерѓосувачки Свадба Дипломирање Спомен Прстен Подароци

Нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, вие во процесот на купување или користење

DEN 239.84

Пад заштеди до 50% попуст Ѓердан Ауџеа Обетки Прстен Нараквица Жени Свадба Партија Кристал Ѓердан Нараквица Обетки Постави Подароци

Добредојдовте во нашата продавница Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе �

DEN 3.33