• Свеж
Сплит Пети Сандали Жени Висока Пета Клин Црна

Сплит Пети Сандали Жени Висока Пета Клин Црна

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женски Удобни Флип-Апостолки Сандали Со Тока И Обични Влечки Со Ниска Клин Пета Женски Удобни Флип-Апостолки Сандали Со Тока И Ниска Клин Пета Обични Влечки Женски Удобни Флип-Апостолки Сандали Со Тока И Обични влечки Со Ниска Клин Пета Опис Ѓон Материјал : полиуретанеупер материјал : Имитација на кожни сцени : Внатрешни И Надворешни,мода,Рекреативен Стил : Лежерен Стил На Високи Потпетици : 3,5 См/1,38 Инчи Содржат : 1 Пар Чевли. 0. Ако најдете какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе користиме бесплатни замени, враќања, попусти итн. за да добиете задоволително решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Мода Зашилен Прст Чиста Боја ПРОЅИРНА ЕВА Тенки Високи Потпетици Сандали Со Клин Сандали За Женски Сандали Со Црна Големина

Големина : 37 САД : 6.57 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.59см / 3.43.5" Голем�

DEN 1.00

Гузом Жена Летни Сандали Клиренс Тока Со Отворени Прсти Обични Клинови Сандали Гроздобер Елегантни Ниски Буци Чевли За Плажа-Бела

Гузом Жена Летни Сандали Клиренс Тока Со Отворени Прсти Обични Клинови Сандали Гроздобер Елегантни Нис

DEN 255.84

Верпетридура Женска Платформа И Клинови Сандали Женска Платформа За Уста Со Отворени Прсти Со Отворени Прсти Влечки Водоотпорна

Ver Petridure 【Половина Цена на Вториот Дел,Повеќе да се купи ,колку Повеќе ќе го Спаси】【Препорачливо е Да с

DEN 0.67

Клин Сандала За Жени Удобни Клин Чевли Со Лак Поддршка Дозвола Продажба Женски Дами Мода Обични Сандали Клинови Чевли Надворешни

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

DEN 3.00

Модни Жени Летни Еднобојни Удобни Клинови Чевли Плажа Ѕиркаат Прсти Сандали За Дишење Потпетици Сандали Чевли За Жени Жени Сандали

ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Мо�

DEN 0.67