• Свеж
Brinley Co. Commentенски удобно пена Лофер Еспадрил стан

Brinley Co. Commentенски удобно пена Лофер Еспадрил стан

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Бесконечно носена лопатка од Бринли Ко, Каролина. Овој дизајн на веганска кожа има мок-пети за флексибилно вклопување и поддршка од 6 мм удобна пена ™ подножје. Еден маж изработен единствен покриен со плетенка на Еспадрил, овој без напор изглед. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Санвиглор Дами Платформа Мокасини Еспадрили Со Тркалезни Прсти Клин Обични Чевли Работат Лесни Чевли За Одење Што Дишат Нелизгачки

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мокасини, Клинови Мокасини, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Лизгање

DEN 415.84

Лејсихоп Жени Клинови Пумпи Чевли Фустан Со Зашилени Прсти Удобност На Пумпата Еспадрили Канцеларија Модни Клинови Секојдневна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Клин Пумпи Чевли, Еспадрили Чевли, Еспадрили, Пумпи За Облекување, Високи Пот

DEN 607.84