• Свеж
Полиформ # Фендер Прилагодувач-Користи До 5 8 Јаже

Полиформ Фендер Прилагодувач-Користи До 5 8 Јаже

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Прилагодувачот на браникот е направен од винил отпорен НА УВ со хардвер од нерѓосувачки челик. Прилагодувачот на браникот на полиформ е лесен за употреба. Прилагодете ја висината на браникот веднаш, без јазли. Прифаќа линии на браникот до 5/8 инчи во дијаметар. Полиформен Прилагодувач На Браникот За Линии До 5/8" : Изработен Од винил отпорен НА УВ со хардвер од нерѓосувачки челик. Ја прилагодува висината на браникот веднаш, без јазли. Прифаќа линии на браникот до 5/8".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лисгаи Женски Маици Лабава Одговара, Маици Кошули За Жени Летни Глуварче Печатење Цврсти Трендовски Врвови Кратки Ракави Екипажот

П3 : каква големина носи моделот?А3 : Моделот ја носи Големината Мала.Боите може да бидат малку поинакви п�

DEN 223.84